Przewozimy towary. Profesjonalnie.


Kim jesteśmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w transporcie towarów w wybranych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Przez 10 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie w przewozie dla branż automotive, meblarskiej, fresh, FMCG, florystycznej (kwiaty), handlowej, chemicznej, RTV i AGD i innych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma klientami z Polski, Litwy, Łotwy, Czech, Węgier i Niemiec. Potrafimy efektywnie zarządzać łańcuchem dostaw. Inwestujemy w nowoczesne technologie i ciągle usprawniamy nasze usługi.
Jak możemy Ci pomóc?

Kładziemy nacisk na:

Jakość

Dbamy o jak najwyższy poziom usług i obsługi Klienta

Elastyczność

Zawsze wspólnie z Klientem wypracowujemy najlepsze rozwiązanie

Doświadczenie

10 lat doświadczenia w branży pozwala na wydajną i jakościową pracę

Nasza misja

Możliwie najbardziej efektywne zaspokajanie potrzeb logistycznych. Niestandardowe podejście. Poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań. Rozwój.

Jak działamy1. Analizujemy potrzeby


Rozmawiamy, pytamy i analizujemy potrzeby klienta. Najważniejsze jest dobre zrozumienie na początku, ponieważ to ono jest fundamentem do stworzenia odpowiedniego rozwiązania.
2. Wypracowujemy rozwiązanie


Bazując na dobrze rozpoznanych potrzebach proponujemy rozwiązanie szczegółowo skonsultowane wspólnie z klientem.
3. Wdrażamy model działania


Po zaakceptowaniu stworzonego rozwiązania wdrażamy klienta oraz wszystkie niestandardowe ustalenia i rozpoczynamy współpracę.4. Obsługujemy proaktywnie


Po rozpoczęciu współpracy kładziemy nacisk na płynną obsługę oraz ciągle monitorujemy sytuację i proaktywnie podchodzimy do zmieniających się warunków. Jesteśmy elastyczni.

Współpracujemy między innymi z:

  • akzo
  • bodzio
  • cie automotive (2)
  • corotop
  • forte (2)
  • ryterna

Mało? Dowiedz się więcej!